Reklama
  • Wtorek, 2 sierpnia 2016 (11:05)

    Zbigniew Wodecki. Z wizytą u Kiepskich

Artysta, którego domeną są występy na żywo, jesienią zagości na ekranach telewizorów w zupełnie nowej roli.

Muzyk pojawi się w serialu komediowym Polsatu „Świat według Kiepskich”. Kogo zagra? Oczywiście samego siebie. Artysta przyjedzie do Wrocławia na koncert, a po jego zakończeniu zaskoczy organizatorów nietypowym żądaniem.

Zażyczy sobie bowiem noclegu w jakimś zwykłym domu. O hotelu nie może być mowy! W efekcie Zbigniew Wodecki spędzi wieczór w kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4. Oczywiście wszyscy mieszkańcy będą tym faktem zachwyceni. Nikt aż tak słynny jeszcze u nich nie spał!

Reklama

Scenariusz 500. odcinka, w którym zobaczymy artystę, najwidoczniej został zainspirowany jego dość oryginalnym podejściem do sławy. – Popularność zawsze bardzo mnie łechtała, bo przecież od dziecka uczono mnie popisywania się i kłaniania. Zostało mi to do dziś. Chcia- łem osiągnąć sukces, którego wyznacznikiem jest rozpoznawalność – mówi artysta.

– Na szczęście to nie praca, raczej sposób na życie, które zresztą przeleciało mi jak jedna trasa koncertowa. Gdzie mi tam do pracoholika. Jestem leń jak cholera. O koncercie „Wiara, nadzieja, miłość”, na którym wystąpi Zbigniew Wodecki, piszemy na stronie 10.

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.