Reklama
  • Piątek, 9 września 2016 (09:37)

    Świat według Kiepskich. Nowi goście

Ferdek znajdzie pracę, Mariola kandydata na męża. Na Ćwiartki zawita też sławny artysta. Kiepscy będą bawić się na całego, a my z nimi.

Sympatycy tego serialu na pewno się ucieszą. We Wrocławiu zakończono zdjęcia do nowego, 21. sezonu „Świata według Kiepskich”. Będzie rój dzikich pszczół, latający dywan, upiór w piwnicy i znikające jedzenie. Na pewno nie będzie nudno!

Pomysły Ferdka

Reklama

Głowa rodziny Kiepskich znajdzie wreszcie pracę, przejdzie na niskokaloryczną dietę i hucznie będzie obchodzić Dzień Ojca. Ferdek zorganizuje również grupę kolędników, chcąc przyczynić się do podtrzymania wymierających tradycji ludowych.

Od Badury otrzyma stary turban, a gdy włoży go na głowę, zacznie śnić dziwnie niepokojące sny. Okaże się, że kolorowy turban połączony jest magiczną więzią z dywanem, w którego posiadaniu przypadkowo znajduje się Paździoch. Wynikną z tego niesamowite przygody.

Piosenkarz i czarownik

Do kamienicy na Ćwiartki przybędzie też Zbigniew Wodecki. – Ugościmy artystę w swoim domu i zaprosimy na imprezę wszystkich sąsiadów. Będzie trwała do białego rana. Uginające się od jedzenia stoły oraz mnogość różnorodnych napojów sprawią, że szaleństwom nie będzie końca – mówi Marzena Kipiel-Sztuka.

– Kiedy zaproponowano mi rolę w tym serialu, nie zastanawiałem się ani minuty. Czuję wielką sympatię do Andrzeja Grabowskiego, z którym znamy się od dawna. Poza tym „Świat według Kiepskich” to fantastyczny, jedyny w swoim rodzaju sitcom, który w zabawny, inteligentny sposób pokazuje nasze przywary i niedoskonałości – zdradza Zbigniew Wodecki.

– Mariola nawiąże znajomość z tajemniczym Romanem, który w nieszablonowy sposób będzie zabiegał o jej względy. Przedstawi adoratora rodzicom, którzy marzą, by poprosił ją o rękę. Niestety, kandydat na męża, mimo że przystojny i stroniący od alkoholu, okaże się czarownikiem! – opowiada Barbara Mularczyk-Potocka.

W nowych odcinkach pojawią się również Renata Pałys, Henryk Gołębiewski, Joanna Kurowska, Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Lech Dyblik i Marek Pyś. Gościnnie wystąpią też Anna Iberszer, Dorota Kwietniewska i Kamil Kula. Zapowiada się ciekawie i wesoło.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.