Reklama
  • Wtorek, 15 lipca 2014 (15:00)

    Świat według Kiepskich: Ferdek idzie do pracy

Rodzina Kiepskich śmieszy nas już 15 lat. W nowych odcinkach też nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji. Ferdek zostanie strażakiem, a Halinka wda się w romans z... Paździochem.

W historii sitcomu Kiepski (Andrzej Grabowski) był już m.in. kreatorem mody, detektywem, pisarzem, grabarzem, fryzjerem, a nawet kandydatem na prezydenta. Próbował też sklonować żonę i skonstruował perpetuum mobile. Czym zaskoczy widzów w kolejnym sezonie?

Reklama

Zdradzamy, że Ferdek zrzuci wreszcie wymięty dres, odstawi ulubione piwo i pójdzie do pracy: zostanie strażakiem! Pełniąc ten odpowiedzialny zawód, będzie bardzo dumny, ale nieco zaniedba żonę (Marzena Kipiel-Sztuka).

Halinka odkryje nagle, że Paździoch (Ryszard Kotys) to intrygujący, elegancki mężczyzna, który umie pra- wić komplementy i dowartościować kobietę. Romans żony okaże się dla Ferdka gorzką pigułką, tym bardziej że kochankiem będzie znienawidzony sąsiad. To nie koniec niespodzianek.

Pojawi się pies rasy wilczur

W „Świecie według Kiepskich” pojawi się także pies rasy wilczur. Czy Ferdek weźmie go za słynnego komisarza Aleksa z serialu Jedynki? Przekonamy się jesienią.

Natomiast Jolasia (Anna Ilczuk) znowu zaszokuje swoimi wymyślnymi fryzurami. Wypchana sowa, paw, lampion z koralikami, sznury od kotar, ozdoby choinkowe, diademy – to tylko niektóre gadżety, które bohaterka nosiła na swojej głowie. Tym razem pojawi się miniaturowy biały niedźwiedź i parasolka.

W epizodach zobaczymy m.in. Joannę Kurowską, Tomasza Sapryka i Piotra Gąsowskiego.

BM

Kurier TV

Zobacz również

  • Ferdek znajdzie pracę, Mariola kandydata na męża. Na Ćwiartki zawita też sławny artysta. Kiepscy będą bawić się na całego, a my z nimi. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.