Reklama
  • Środa, 20 sierpnia 2014 (14:00)

    Świat według Kiepskich: Co w nowych odcinkach

W najnowszych odcinkach, realizowanych we Wrocławiu, Ferdek zostanie dzielnym strażakiem, Paździoch pod wpływem pewnej lektury bez pamięci zakocha się w Halince, którą z kolei nawiedzą dwie przerażające zjawy w postaci upiornych bliźniaczek.

– Będzie straszno niczym w „Lśnieniu” Stanleya Kubricka! Wszystko przez to, że Halinka nagle zainteresuje się przeszłością kamienicy, w której mieszka. Koniecznie będzie chciała poznać historię lokatorów, którzy żyli tutaj przed nią. Jej dociekliwość spowoduje, że dojdzie do niewytłumaczalnych zjawisk nadprzyrodzonych – uchyla rąbka tajemnicy Marzena Kipiel-Sztuka, dla której praca z dziesięcioletnimi, wiecznie uśmiechniętymi dziewczynkami jest wielką przyjemnością.

– To urodzone aktorki, być może jesteśmy świadkami narodzin przyszłych gwiazd filmowych. Nie peszy ich wcale kamera, znane nazwiska, a na planie zachowują się naturalnie, nie widać po nich żadnego stresu – aktorka chwali talent Oli i Pauliny Bartoszek.

Niesamowite przygody

Reklama

– W ubiegłym roku byłyśmy na zlocie bliźniaków w Czarnkowie. Niedługo potem jakaś miła pani z produkcji zadzwoniła do mamy i oto jesteśmy – zwierzają się nam sympatyczne dziewczynki ze Szczecina, które do Wrocławia przyjechały z mamą.

– Paździoch jak zwykle będzie miał wiele niesamowitych przygód. Wyląduje w szpitalu i zostanie właścicielem wilczura. Mogę też zdradzić, że w jednym z odcinków przeistoczy się nawet w... kobietę – kończy Ryszard Kotys.

kras

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.