Reklama
  • Środa, 27 marca 2013 (09:50)

    Świat według Kiepskich: Ani chwili spokoju

W kamienicy przy ulicy Ćwiartki ciągle coś się dzieje. Przed nami rubinowe (i bardzo burzliwe) gody państwa Kiepskich, otwarcie skandalizującego muzeum, wizyty gwiazd i remont. Ten ostatni zmieni życie lokatorów w piekło!

Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) obchodzić będą jubileusz, ale atmosferę zwarzy telefon od tajemniczej Dzidki.

– Niezawodna intuicja podpowie Halince, że jest ona pierwszą miłością Ferdka, trzeba więc zapobiec spotkaniu dawnych kochanków – mówi Marzena Kipiel-Sztuka i dodaje, że powodów do zmartwień dostarczy jej serialowy syn, który upokorzony przez Jolasię, ucieknie z domu.

Reklama

Żona kilkoma słowami zada Waldusiowi brutalny cios... poniżej pasa.

Muzeum Paździocha

Trzynaście nowych odcinków powstaje w tej samej hali we Wrocławiu, z której ekipa korzysta od 14 lat. Poszczególne części zamieniono na sypialnię, jadalnię, kuchnię, korytarz oraz słynną piwnicę, gdzie lokatorzy spędzają zakrapiane wieczory. Tu też Paździoch (Ryszard Kotys) stworzy Muzeum Seksu.

Nie da grosza za seks

Odwiedzi je pani Malinowska (Zofia Czerwińska), ale nie wyda na bilet ani grosza.

– Moja bohaterka jest rozerotyzowana, ale jak sama mówi: nie płaci za seks, nie płaciła i nie będzie płacić – śmieje się aktorka i dodaje, że uwielbia absurdalny humor i śmiałość obyczajową „Kiepskich”.

– Serial pokazuje Polaków w krzywym zwierciadle, opowiada o naszych przywarach w absurdalny sposób. To jego atut – mówi Andrzej Grabowski.

– Jestem pełen szacunku dla widzów, którzy potrafią śmiać się z narodowych wad, czyli z samych siebie - dodaje.

ARTUR KRASICKI

Na planie

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.