Reklama
  • Poniedziałek, 29 lutego 2016 (13:05)

    Daniel Olbrychski zagra w „Świecie według Kiepskich”

Mimo, że jest już po 70-tce, aktor nadal pracuje. Wkrótce zobaczymy go w trzech filmach fabularnych oraz serialu „Świat według Kiepskich”.

Był już między innymi Kmicicem, Hamletem, marszałkiem Piłsudskim i rosyjskim szpiegiem. Występuje zarówno u boku zagranicznych gwiazd, jak i polskich debiutantów. Nie ma roli, z którą by sobie nie poradził.

– Nie patrzę w przeszłość, najważniejsze są nowe wyzwania – mówi gwiazdor. Teraz czekają go kolejne.

Reklama

25 stycznia rozpoczęły się zdjęcia do nowej serii „Świata według Kiepskich”. Jak w każdym sezonie, również w tym gościnnie pojawią się znani aktorzy. Jednym z nich będzie właśnie Daniel Olbrychski.

– On jest wielkim fanem naszego serialu. A rola, którą gra, została napisana specjalnie dla niego – zdradza nam osoba z produkcji. – Odcinek nosi tytuł „Moby Dick”. Razem z Ferdynandem (Andrzej Grabowski – przyp. red.) wybiorą się na połów ryb. Ich celem będzie oczywiście złowienie wieloryba. Choć aktor mógłby już przejść na emeryturę, woli pracować. I to jak!

Na premierę czekają trzy produkcje z jego udziałem: „Framed”, „Maria Curie” i „Kamerdyner”. Do tego trzeba jeszcze dodać obowiązki na planie telenoweli „Klan”. Jaki jest jego przepis na niespożytą energię? – Pochodzę z długowiecznej rodziny. Może to geny? Jednak najważniejsza jest chęć do życia. Kocham być i żyć – zdradza Daniel Olbrychski.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.