Reklama
  • Poniedziałek, 31 marca 2014 (08:00)

    15 lat serialu Świat według Kiepskich

Uwielbiany przez wielu, kontrowersyjny dla innych. Popularny serial obchodzi 15-lecie. Na czym polega jego fenomen? Na tym, że z siebie samych się śmiejemy!

Nie są młodzi, specjalnie piękni, zupełnie nie bogaci i mądrzy, niestety, też nie. A jednak królują w polsatowskiej porze najlepszej oglądalności już od 15 lat. Bo cóż może być przyjemniejszego od utwierdzania się w fakcie, że nie jesteśmy jeszcze tacy najgłupsi, że gdzieś tam żyją istoty od nas bardziej leniwe, a może nawet pijące więcej piwa?

Serial jak Mocny Full

Reklama

Wspaniały język i powiedzonka wykreowane przez Ferdynanda (Andrzej Grabowski), Waldusia (Bartosz Żukowski) czy Pana Boczka (Dariusz Gnatowski), mądrości wygłaszane przez Paździocha (Ryszard Kotys) i listonosza Edzia (Bohdan Smoleń) weszły niepostrzeżenie do słownika wiernych widzów serialu.

Wszyscy bez wyjątku aktorzy stworzyli niezapomniane kreacje, m.in. śp. Krystyna Feldman jako babka Rozalia Małolepsza. W najbliższym odcinku Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka) zmierzy się w telewizyjnym konkursie kulinarnym z sąsiadami, Heleną (Renata Pałys) i Marianem Paździochami. Czyja kuchnia zwycięży?

KS

Telemax

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.