Reklama
 • Poniedziałek, 7 kwietnia 2014 (11:05)

  Odc. 3 - Rodzina Paździochów startuje w telewizyjnym konkursie kulinarnym. Ferdek jest zazdrosny. Przekonany, że żona też świetnie gotuje, namawia ją do udziału w programie. Helena podejmuje wyzwanie. Stawia na specjały tradycyjnej kuchni śląskiej. Odc. 4 - Ferdek nie może zasnąć. Zastanawia się, jak potoczyłoby się jego życie, gdyby urodził się w innym kraju. Halina zupełnie nie rozumie rozterek męża. Kiepski zwierza się Paździochowi, który mówi sąsiadowi, że jego hobby to wcielanie się w obyw

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 kwietnia 2014 (10:00)

  odc. 1/13 Waldek wygrywa w jednym z konkursów kolację z gwiazdą. Jest nią aktorka Małgorzata Kożuchowska! Jolasia nie cieszy się jednak z sukcesu męża, ponieważ na niego nie zasłużył. odc. 2 Ferdek płata różne figle domownikom i sąsiadom. Niestety, nie znajdują one uznania w ich oczach. Kiepski z przykrością stwierdzają, że Polacy kompletnie stracili poczucie humoru. Tylko prezes Kozłowski potrafi docenić jego inwencję twórczą...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 kwietnia 2014 (10:00)

  Ferdynand Kiepski, którego czekają kłopoty z prawem, zechce porzucić ulicę Ćwiartki, by szukać szczęścia w Ameryce Łacińskiej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 1 kwietnia 2014 (10:05)

  Czego sobie życzy serialowa Halinka w związku z jubileuszem serialu? – Kolejnych 15 lat ze „Światem według Kiepskich” – mówi nam ze śmiechem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 31 marca 2014 (08:00)

  Uwielbiany przez wielu, kontrowersyjny dla innych. Popularny serial obchodzi 15-lecie. Na czym polega jego fenomen? Na tym, że z siebie samych się śmiejemy!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 24 marca 2014 (13:05)

  Przy ulicy Ćwiartki 3/4 wszystko bez zmian. Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) pracuje, inni – jak zawsze. Walduś (Bartosz Żukowski) wpadnie w nałóg. Zacznie grać we wszelkich możliwych konkursach i wygra… kolację z gwiazdą. Okaże się, że będzie nią sama Małgorzata Kożuchowska! Cała rodzina mało nie pęknie z dumy i tylko Jolasia (Anna Ilczuk) z zawiści postanowi nie dopuścić do spotkania. KS

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 marca 2014 (10:00)

  Twórcy seriali starają się, by nawet w epizodach pojawiały się gwiazdy. Mocne uderzenie będzie w „Świecie według Kiepskich” i „Ojcu Mateuszu”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 27 lutego 2014 (15:00)

  Nic na siłę – to motto Andrzeja Grabowskiego. On nie walczy, nie dzwoni, nie naprasza się o nowe role i... nie narzeka na brak pracy. Jest szczęśliwym ojcem, mężem i od półtora roku dziadkiem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 lutego 2014 (08:00)

  Tego jeszcze nie było! W jednym z realizowanych właśnie odcinków „Świata według Kiepskich” pojawi się Małgorzata Kożuchowska (42)! Aktorka zagra... samą siebie, czyli celebrytkę! - Wystąpię w różnych ciekawych wcieleniach, ale nie chcę zdradzać szczegółów. Będę np. pielęgniarką, bo w taki sposób wyobraziła mnie sobie żona Ferdka, czyli Halinka - mówiła aktorka, pracująca na wrocławskim planie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 lutego 2014 (08:05)

  Plotkowano, że gwiazda wystąpi w serialu „Świat według Kiepskich” w roli rozkapryszonej celebrytki. Okazało się jednak, że lubiana aktorka pojawiła się na planie w stroju atrakcyjnej pielęgniarki. Kim okaże się dla Kiepskich? Przekonamy się wiosną!

  Czytaj więcej Komentarzy:0