Reklama
 • Piątek, 30 stycznia 2015 (15:59)

  Koniec lat 90. ubiegłego wieku w Polsce to prawdziwy rozkwit seriali. Dwa z nich – „Świat według Kiepskich” i „Klan” – przetrwały do dziś.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 15 grudnia 2014 (12:05)

  Klienci kontra sklepikarka. Kto wygra kolejną awan turę i czy petycja Ferdka ma szanse powodzenia?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 24 listopada 2014 (14:05)

  odc. 7/13 W mieszkaniu Paździochów wybucha pożar. Ferdek spieszy sąsiadom na ratunek. Staje się bohaterem kamienicy! W rozmowie z Haliną przyznaje, że marzył, by dołączyć do ochotniczej sąsiedzkiej straży pożarnej. odc. 8 Marian Paździoch ulega poważnemu wypadkowi. Podczas próby przegonienia natrętnych gołębi, które z premedytacją zanieczyszczają mu parapet, wypada z okna! Na skutek szoku powypadkowego dochodzi do wniosku, że jego dotychczasowe życie było bezbarwne i nudne...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 18 listopada 2014 (11:05)

  odc. 5/13 Paździoch kupuje obronnego psa, którego tresuje na podwórku. Ferdek uważa, że Marian uczy psa niechęci do niego. Między sąsiadami dochodzi do konfliktu... odc. 6 Arnold Boczek cierpi na depresję. Jest sfrustrowany. Nawet dochodzi do wniosku, że stać go w życiu na więcej, niż to co udało mu się osiągnąć do tej pory. Postanawia powołać do życia szereg śmiałych projektów. Problem w tym, że część z nich jest niezgodna z prawem. Namawia też gorąco Ferdka, aby łącząc siły, wspólnie odm

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 18 listopada 2014 (08:05)

  odc. 3/13 Ferdek jest zaskoczony śpiewem, który dobiega z mieszkania Heleny i Mariana. Paździochowie wyznają sobie miłość. Halina jest przekonana, że coś musi się za tym kryć, ponieważ na co dzień sąsiedzi są dla siebie niemili. Kiepscy usiłują rozwikłać muzyczną zagadkę... odc. 4 Halina otrzymuje od pacjenta nietypowy prezent: dwudziestolitrową butelkę wódki! Po powrocie do domu Kiepska oświadcza, że alkohol może zostać spożyty jedynie przy wyjątkowej okazji. Ferdek wpada na pewien pomysł.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 14 listopada 2014 (10:05)

  Tego nikt się nie spodziewa! Kiepski rzuci się w płomienie, by ratować dobytek Paździochów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 listopada 2014 (09:05)

  U Kiepskich jak zwykle coś się dzieje. Tym razem jednak rodzinne zamieszanie spowoduje nie Ferdek, ale jego żona, Halinka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 października 2014 (13:00)

  odc. 1/13 Halina Kiepska ma nocne koszmary, w których śnią jej się byli lokatorzy kamienicy, w której od lat mieszka. Nocne mary naprowadzają ją na ślad tajemniczej zbrodni, która kiedyś miała tu miejsce. Kobieta postanawia wyjaśnić tę zagadkę... odc. 2 W mieszkaniu Kiepskich zjawia się mężczyzna podający się za redaktora z telewizji. Proponuje im udział w jednym z popularnych telewizyjnych show. Z kolei Boczek uważa, że mężczyzna jest oszustem o ps. „Głupi Piotruś”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 października 2014 (13:00)

  Mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 nie narzekają na nudę. Wkrótce poznamy ich kolejne marzenia i odkryjemy nowe talenty. Najpierw Halinę będą dręczyły koszmary. Dzięki nim dowie się o zbrodni z przeszłości. Po detektywistycznych perypetiach, Kiepscy zapragną robić karierę w telewizji, a Marian odkryje w sobie talent wokalny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 października 2014 (08:00)

  Mimo wieku zupełnie sobie nie wyobraża, że mógłby nie pracować. Jest aktorem charakterystycznym. Ludzie czasami nie pamiętają odtwórców głównych ról. Ale jego pamiętają

  Czytaj więcej Komentarzy:0